KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13857472
nr 1385 7472
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Figur. Signerad. Motivet: 20x15, yttermått inklusive ram: 34x28 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:50:24
22/3 20:20:45
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt